:: Sanal Showroom Genel Özellikleri ::

Profil / Seri Tanımlamaları
 
Sanal Showroom yönetici sayfalarından yeni çıkan tüm profil serilerini tanımlayabilir, istediğiniz serileri teklif modülünden iptal edebilirsiniz.

Fiyat Güncellemeleri
 
Teklifi verilen tüm ürünlerin fiyatlarını dileğiniz an size özel yönetici sayfalarını kullanarak değiştirebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği
 
Sanal Showroom Türkçe, English, Russian gibi tüm dillerde çalıştırılarak müşterilere kendi dillerinde teklif verebilme imkanı sunar. Dilediğiniz anda program içindeki tüm kelimelerin dil çevirilerini editör yardımı ile yaparak, müşterilerinize birden fazla dilde teklif verebilirsiniz.

Çoklu Para Birimi Desteği
  Sanal Showroom Müşteri Teklifini sizin isteğiniz doğrultusunda YTL, Usd, Euro vb tüm para birimlerinde verebilir.

Yazıcı, Faks ve E-Posta Desteği :
 
Sanal Showroom'u kullanarak firmanızdan teklif alan müşteri teklif sayfasını ekranda görüntüleyebilir. Bunun dışında teklif metni, keşif özeti ve grafiklerini yazıcıdan çıktı alabilir ya da faks çekebilir (*). Dilerse Sanal Showroom sizin adınıza teklifi e-posta ile müşterinize gönderir.

Teklif Metni Sayfaları :
 
İstediğiniz sözleşme maddeleri ile oluşturacağınız teklif metni sayfası Sanal Showroomda yazıcıdan alınan tüm tekliflere ilave edilebilir. Bu teklif metnini yine yönetici sayfalarından dilediğiniz an dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Montaj ve Nakliye Ücretleri :
 
Müşterinizin Sanal Showroom kullanarak aldığı tekliflere otomatik olarak, Profil M.Tül'üne göre, Doğrama m2'sine göre, Doğrama adedine göre Montaj ve/veya Nakliye ücreti ilave edebilirsiniz.

İskonto oranları:
 
Sanal Showroomda kullanılan bir gerçekçi çözümde iskonto oranlarına getirilmiştir.( Örneğin 100 M.Tül proflin üzerindeki tekliflerde %10, 200 M.Tül üzerindeki tekliflerde %20 iskonto uygulansın seçeneği mevcuttur.)

Taksitlendirme Seçenekleri :
 
Sanal Showroom'da vereceğiniz tüm tekliflerde düzenleyeceğiniz kampanyalar doğrultusunda taksitlendirme yapabilir, taksit seçeneklerini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. ( Örneğin %20 peşin, kalanı 4 eşit taksit gibi )

K.D.V. ve diğer Vergi ilaveleri
 
Teklifi alınan ürünlere belirli yüzde oranları ile ( kdv gibi ) vergi ilavesi yapabilirsiniz. Dilerseniz bu yüzdelik vergi dilimini taksitlendirme seçeneklerinde ilk peşinata dahil edebilirsiniz.


 
 
Bu sitenin browser üzerinde görüntülenmesi Kullanım Şartları'nın kabulü anlamına gelir.
Site üzerinde kullanılan tüm Logo ve Markalar tescil sahibi firmalara aittir.

Site Haritası | Kullanım Şartları | Bayilik Talepleri
1999-2005 Infosys - Makrovizyon