online pvc pencere pimapen teklif programı, sanal showroom ile internet üzerinden teklif verebilirsiniz.

 
 


Sanal Showroom nedir?
 
Pvc, Alüminyum doğrama üretici ve montaj bayileri için hazırlanan, internet üzerinden müşterilere online teklif verme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

Niçin Sanal Showroom Kullanmalısınız ?
 
Günümüzde internetin ulaşım gücü tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Artan rekabet ortamında, üretim kapasitesinin arttırılarak maaliyetlerin düşürülmesi kaçınılmaz gözükmektedir. Üretim kapasitesinin arttırılması için gerekli olan yeni müşteriler ve yeni projeler bulma noktasında Sanal Showroom devreye girer. Kesintisiz 7 gün 24 saat firmanız adına teklif vererek size yeni müşteriler kazandırır.

Örneğin Ankara'daki pvc doğrama üretici bayisi bir firma Antalya'da bulunan bir otel projesi için teklif vermek isterse harcayacağı iş gücü, zaman, yol ve konaklama maaliyetleri düşünüldüğünde, internet üzerinden Sanal Showroom kullanmasının aslında ne kadar kazançlı bir yatırım olduğu ortaya çıkmaktadır. Diğer taraftan bakıldığında belkide hiç haberinizin bile olmayacağı bir projeye Sanal Showroom sayesinde teklif verebilecek ve internet üzerinden yapacağınız uygun kampanyalarla uygulayıcı firma siz olacaksınız.


Tüm bunların dışında internet üzerinden böyle bir teknolojiyi kullanıyor olmanızın, potansiyel müşteriniz üzerinde bırakacağı olumlu etki, firmanızın kurumsal kimliğine katmış olduğu olumlu imaj yadsınamayacak bir gerçektir.Kimler Kullanabilir ?
 
Pvc, Alüminyum doğrama üretici ve montaj bayileri Sanal Showroom'u internet üzerinden online teklif vermek için kullanabilirler. Sanal Showroom üzerinde yakın bir zamanda yapılacak güncellemeler ile Balkon Camlama, İç Oda Kapıları, Çelik Kapı, Duş Kabinleri ve Panjur uygulamaları da Sanal Showroom teklif modüllerine dahil edilecek ve daha geniş bir sektöre hizmet vermesi sağlanacaktır.
 
 
Bu sitenin browser üzerinde görüntülenmesi Kullanım Şartları'nın kabulü anlamına gelir.
Site üzerinde kullanılan tüm Logo ve Markalar tescil sahibi firmalara aittir.

Site Haritası | Kullanım Şartları | Bayilik Talepleri
1999-2005 Infosys - Makrovizyon